روشهای جذب مردها – عاشق کردن مردان

راز سر به مهر عاشق شدن دخترها و پسرها همیشه ادامه دارد. که چرا ذاتا و عرفاً یک پسر باید دختر را انتخاب کند. اما امروزه با تفاوت های رفتاری و دنیای جدید و مدرن این راز سر به مهر توسط روانشناسان با راه کارهای ساده رفع شده است در این بخش با چند روش ساده و کار آمد جنس مذکر مورد نظرتان را جذب کنید.

خداوند هر چیزی را جفت آفریده. حسی غریزی که بلافطر در وجود همه موجودات وجود دارد. پس تمایل جنس مخالف به سمت یکدیگر چیزیس بدیهی اما تصور غالب بر افکار عمومی این است که همیشه اول یک آقا باید از خانم خوشش بیاید سپس هنگامی که پیشنهاد ازدواج یا رابطه دوستانه به او داد خانم بررسی کند که آیا او شیفته این آقا میشود یا خیر. ناز وب، به همین دلیل اگر دختر خانمی از یک پسر خوشش آمد ولی از سمت خود تمایلی ندید نمیداند چگونه موفق به جذب آن پسر میشود تا به مراد دل برسد پس اگر دگیر چنین حسی شده اید راهکارهای زیر بسیار در امر جذب طرف مقابل به شما دختر خانم های عزیز کمک خواهد کرد. پس با ما همراه باشید.

آیا شما عاشق پسری شده اید که دوست داشته باشید او هم همین حس را به شما داشته باشد. از روش های زیر برای جذب بیشتر او استفاده کنید.

اولین قدم این است که از اطرافیان و یا زا خود او بپرسید که در شبکه های اجتماعی مثل فیس بوک و اینستاگرم و ….عضویت دارد یا نه؟ این روش بهترین راه برای فهمیدن سلایق او در موسیقی، فیلم و چیزهای دیگر است. شما می توانید از این اطلاعات برای شروع یک بحث داغ در آینده استفاده کنید.
اگر تا به حال او را ندیده اید و یا تمایل به دوستیابی در شبکه های اجتماعی دارید به مطلب زیر مراجعه کنید: دوستیابی در شبکه های اجتماعی

سعی کنید متوجه شوید که او از چه تیپ دختری خوشش می آید. اگر شما در مورد ظاهرتان اعتماد به نفس ندارید سعی کنید روی آن کار کنید. تلاش کنید موفق تر از آنچه هستید جلوه دهید و در نهایت سعی کنید ظاهری شیک و فیت داشته باشید یا حداقل نشان دهید با ورزش و کنترل غذا به دنبال فیت شدن ظاهری و ارتقای ظاهر خود هستید.

 

باید شرایط یک ارتباط سالم و ساده را فراهم کنید یک دوست در حد معاشرت ساده باشید. از دوستان مشترک برای دستیابی به این قضیه استفاده کنید. اگر دوستتان را در حال صحبت با وی می بینید شما هم وارد بحث شوید، دوستتان زحمت معرفی شما را به دوش می کشند. وقتی که او را می بینید خوشحال باشید و سلام کنید.

 

باید چند قدم جلوتر بگذارید. کارهای کوچکی برای اینکه توجه او را جلب کنید انجام دهید. به او ثابت کنید که همیشه در هر حالی برای وی هستید. به او در عمل و رفتارتان نشان دهید که دوستش دارید بدون اینکه حرفی از زبان شما شنیده باشد.

به پسری که شیفته شما شده است فرصت دهید تا او قدمی بر دارد و به سمت شما بیاید. نظر دوستانتان در مورد اینکه او به شما علاقه دارد یا نه اکثر وقت ها درست از آب در می آید. سعی کنید سخت به دست بیایید اما در عین حال همیشه صادق باشید.

پسرها جذب دخترانی میشوند که خودشان هستند. پس سعی کنید طبیعی و عادی رفتار کنید. باعث خندیدن آنها شوید. خوشحال و شاد باشید و از جلب توجه زیادی دوری کنید.

 

مردها دوست دارند با قدرت و با جذبه جلوه کنند. پس با رفتارتان سعی کنید این حس را برسانید که از او حساب می برید و او مرد توانمند و قدرتمندی است.

پسرها علاقه دارند که به دختر ها آرامش دهند پس بگذارید حس آرامش دادن را تجربه کنند. دست از کنترل کردن آنها بردارید، آنوقت خواهید دید که چگونه در شرایط سخت از شما محافظت می کند. به او اجازه بدهید که حس کند می تواند در خوب کردن حال شما نقش مهمی داشته باشد.

مردها اکثرا انحصار طلبند، پس سعی کنید نشان دهید که فقط متعلق به او هستید و از بقیه مردها دوری میکنید تا وقت خود را با او بگذرانید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *