درمان زود انزالی بدون دارو

زود انزالی مسئله ای است که بسیاری از افراد با آن درگیر هستند. در این مطلب سعی داریم روش های درمان این معضل را برای هم برای مردان و هم برای بانوان به صورت مجزا بررسی کنیم.

درمان زود انزالی در مردان

طبق تحقیقات انجام شده زود انزالی درافرادی که مشخصات زیر را دارند بیشتر دیده شده است:

❌ افراد عجول
❌ زودرنج
❌ پرخاشگر
❌ افراداسترسی وحساس

پس اگر در این دسته ها هستید به دنبال راهکار برای رفع عجولی، زودرنجی، پرخاشگری و استرس خود باشید.

اما اگر در این دسته ها نیستید با یک تمرین ساده ورزشی که به شما پیشنهاد میدهیم و بدون مصرف هر گونه دارو اعم از گیاهی و غیرگیاهی میتوانید این معضل را درمان کنید.

یكى از عمده ترين دلايل زودانزالى ضعف ماهـيچه PC در آقایان است.

✔️ براى تقويت آن ميتوان با انجام حركات ورزشى اين ماهـيچه را تقويت و زودانزالى را در آقايان درمان كرد.

در کنار این تمرین پیشنهاد ما استفاده از لوازم پیشگیری تاخیری است. که عواض خاصی ندارد. اما در عین حال به هیچ عنوان قرص های تاخیری را پیشنهاد نمی کنیم.

عوارض شايع قرصهای تاخیری:

● سردرد
● بدن درد
● سرگیجه
● سرخ شدن
● تغییر در بینایی
● مشکلات گوارشی
● گرفتگی و یا آبریزش بینی

تا حد امکان از مصرق این قرص ها بپرهیزید.

تغذیه و ساعت مناسب برای نزدیکی: معمولاً انتهای شب برای انجام عمل نزدیکی انتخاب مناسبی است زیرا بدن پس از آن نیاز به ریکاوری و احیای مجدد دارد. پیشنهاد میکنیم حداقل ۳ ساعت قبل از انجام عمل نزدیکی از غذا خوردن اجتناب کنید بهتر است که غذا بسیار سبک باشد تا فشاری به پروستات وارد نشود و طبع گرم داشته باشد.

تکنیک توقف و شروع در نزدیکی: یکی از موثرترین روشها ی درمان زود انزالی است که باعث می شود گاهی فرد بیش از ۱۰ دقیقه نزدیکی داشته باشد و از لذت آن هم نیز کم نمی شود.. در این روش شما به فعالیت جنسی پرداخته و بعد از آنکه تحریک شما به حداکثر رسید و درست قبل از آن که انزال شوید، دست از فعالیت برداشته و هر چند در ابتدا ممکن است مشکل به نظر برسد ولی به با گذشت زمان شما از لذت جنسی زیادی بهره مند خواهید شد.

درمان زود انزالی در زنان

اولین و ساده ترین روش از درمان زود انزالی در زنان استفاده از اسپری های و ژل های بی حس کننده (مانند لیدو کایین) است. اما این روش اشکالاتی هم داره مثل اینکه این مواد برای استفاده موقت و وقتی که بدن به آن عادت کنه دیگر فایده نخواهد داشت.

موثرترین راه درمان زود انزالی در زنان انجام ورزش به صورت مکرر و روزانه است. بهتر است که ورزش جزئی از برنامه هفتگی و یا روزانه شما باشد.یوگا و ورزشهایی از این قبیل برای آرامش و مقاومت ذهن و بدن زنان مفید بسیار مفید است.

یکی از بهترین و کاربردی ترین روش از درمان زود انزالی در زنان این است که در ابتدای نزدیکی معاشقه طولانی داشته باشید. در هنگام نزدیکی حرکات بسیار سریع خودداریی کنید، ریلکس باشید و استرس هم نداشته باشید. در کل زمان معاشقه باسن خود را شل کنید.

ترک دخانیات از روش های مهم راه درمان زود انزالی در زنان است. زیرا دخانیات با بر هم زدن هورمون ها و سطح فعالیت آن ها در بدن باعث زود انزالی یا بر عکس تاخیر در ارگاسم زنان می شود.

در درمان زود انزالی زنان هم استفاده از تغذیه مناسب است. بهتر است از غذاهایی با طبع گرم مثل فلفل و زنجبیل در غذاهای خود بیشتر استفاده کنید. از غذاهای سالم بهره ببرید. غذاهای فست فودی کمتر بخورید. گیاه جین سینگ و کپسول آن نیز تاثیر مثبت دارد.

بدون شک انزال زودرس یه بیماری روانی که باتمرین کردن و تجربه و بعد گذشت زمان درمان می شود. بهتر است در طول درما از مشاوره نیز استفاده کنید تا بر اطلاعات شما از بدن خود و همسرتان اضافه شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *